Quiz: Wiedza o świecie

Quiz: Wiedza o świecie - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,8 MB
NAZWA PLIKU
Quiz: Wiedza o świecie.pdf
ISBN
6555495869392

OPIS

Baw się z przyjaciółmi i rodziną, sprawdzając wiedzę z różnych dziedzin!Zestaw zawiera pytania i odpowiedzi z 7 kategorii tematycznych: kosmos, Ziemia, klimat, początki życia na Ziemi, ludzkie ciało, wielkie wynalazki, na co dzień.Dzięki niemu zdobędziesz mnóstwo nowych wiadomości!

... WOŚ - test wiedzy o świecie (I) Czas przymusowej izolacji dotknął nas wszystkich - w szczególności uczniów i studentów, którzy czas nauki spędzają w domu. Dlatego RODM Łódź ma dla Was propozycję: WOŚ- Quiz Wiedzy o Świecie.

Znasz odpowiedzi na te pytania? Sprawdź swoją wiedzę, rozwiązuj quizy online. Zagraj w quizy wiedzy, przyrodnicze, o historii i inne - codziennie coś nowego! Quiz dla bystrzaków - tu łatwo nie będzie! 59255 rozwiązań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI