Piękne opowieści dla 5-latka

Piękne opowieści dla 5-latka - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,89 MB
NAZWA PLIKU
Piękne opowieści dla 5-latka.pdf
ISBN
2586660162691

OPIS

Sięgnij po ten czarujący zbiór i przenieś się do świata mądrych baśni, zabawnych opowieści i uroczych wierszyków.Kot w Butach,Śpiąca Królewna,Nowe szaty cesarza,Pani Tartinka,Dagobert, król nad królami…Przeczytaj wszystkie zamieszczone w tej książce historie, by poznać niezwykłe losy bajkowych bohaterów!

Oprawa jest miękka. Sięgnij po ten czarujący zbiór i przenieś się do świata mądrych baśni, zabawnych opowieści i uroczych wierszyków. Kot w Butach, Śpiąca Królewna, Nowe szaty cesarza, Pani Tartinka, Dagobert, król nad ...

To najlepszy czas, aby razem z dzieckiem zakopać się pod kocykiem i z kubkiem pachnącego kakao albo malinowej herbaty - czytać książki. Szczególnie TAKIE książki. Piękne opowieści dla 3-latka na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI