Kolorowanki dla maluchów 1

Kolorowanki dla maluchów 1 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,82 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowanki dla maluchów 1.pdf
ISBN
9605054863530

OPIS

W każdym zestawie dzieci znajdą przyrządy do rysowania-kredki ołówkowe, kredki świecowe lub mazaki – oraz książeczkę, a w niej proste obrazki z wyraźnymi konturami, które można kolorować według wzoru lub tak, jak maluchom podpowiada wyobraźnia.Całość z wygodną rączką do przenoszenia.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Informacje o KOLOROWANKA DLA MALUCHÓW 1, PRACA ZBIOROWA - 7919145677 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-03-21 - cena 2,52 zł Kup Kolorowanki dla malucha - w kategorii Kolorowanki, malowanki i wycinanki taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Cześć dzieciaki! Znajdziecie tutaj darmowe kolorowanki do druku z różnymi motywami. Każdego dnia dodajemy nową kolorowankę, dlatego też zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI