Baw się z bohaterami baśni! Trzy małe świnki

Baw się z bohaterami baśni! Trzy małe świnki - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,90 MB
NAZWA PLIKU
Baw się z bohaterami baśni! Trzy małe świnki.pdf
ISBN
6686684176232

OPIS

Ta seria najpiękniejszych baśni zapewni małym czytelnikom godziny wspaniałej zabawy z ulubionymi bohaterami. W każdej książce dzieci znajdą mnóstwo kolorowych naklejek, uzupełniających i zdobiących obrazki, a także zabawne łamigłówki i ciekawe zadania ćwiczące spostrzegawczość i rozwijające logiczne myślenie.Zgaduj, naklejaj i baw się!

Interaktywna gra Trzy małe świnie (com.psvn.ThreePigs) (1.3.4) Wydawnictwo: OLESIEJUKSeria wydawnicza: Baw się z bohaterami baśni! Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

Dzieci i Zabawki - Pozostałe - Inne - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Baw się z bohaterami baśni! Trzy małe świnki ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI