Zabawki. Naklejam i koloruję

Zabawki. Naklejam i koloruję - Aleksander Małecki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Małecki
WYMIAR
4,18 MB
NAZWA PLIKU
Zabawki. Naklejam i koloruję.pdf
ISBN
9976955896955

OPIS

Drodzy Rodzice,Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.W serii znajdują się tytuły: Flagi świata, Flagi Europy, Piłka nożna, Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki,Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta .

Aleksander Małecki ISBN: 978-83-7708-836-4 EAN: 9788377088364 Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Olesiejuk Kategorie ... KsiążkaZabawki Naklejam i kolorujęautorstwaAnna Wiśniewska ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Zabawki Naklejam i koloruję - Anna Wiśniewska (Książka) - Księgarnia PWN Informacja o cookies Książka Naklejam i koloruję. Zabawki pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk.

Naklejam i koloruję już od 3,49 zł - od 3,49 zł, porównanie cen w 12 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zabawki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI