Naklejanki: Ciężarówki

Naklejanki: Ciężarówki - Jordi Busquets (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jordi Busquets (ilustr.)
WYMIAR
9,52 MB
NAZWA PLIKU
Naklejanki: Ciężarówki.pdf
ISBN
3626174420424

OPIS

Twórz naklejkowe ciężarówki!Uzupełnianie stron tej książki kolorowymi naklejkami to świetna zabawa. Dzięki nalepkom, które można z łatwością odkleić i przylepić w innym miejscu, dziecko rozwija kreatywność i wyobraźnię, tworząc za każdym razem inną, niepowtarzalną scenkę.

Zamiatarka z przyczepą 1:48 Ciężarówki i autobusy 30,90 zł 35,06 zł. Samochód dostawczy 1:48 mix Ciężarówki i autobusy 23,98 zł.

Kup Teraz! Naklejanki (5-8 lat) ... obrazki dla chłopców, naklejki dla najmłodszych, auta, zabawa z naklejkami, ciężarówki, wyścigi motocykli, samolotów, motorówek, koloruj i naklejaj, wyścigi samochodów, garażowe bajeczki z naklejkami, odjazdowe zadania z naklejkami, papierowe samoloty, ekstremalne maszyny, ... Naklejanki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI