Moja pierwsza książka do rysowania

Moja pierwsza książka do rysowania - Kasia Dudziuk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kasia Dudziuk
WYMIAR
8,96 MB
NAZWA PLIKU
Moja pierwsza książka do rysowania.pdf
ISBN
1475808424855

OPIS

Dzięki tej fantastycznej książce rysowanie będzie dziecinnie proste!Wystarczy trzymać się instrukcji krok po kroku, a narysujesz wszystko - od surykatek po motocykle.Masz tu mnóstwo przestrzeni na własne obrazki oraz wiele zabawnych scenek do uzupełnienia.

Nauka rysowania z prezentowanymi poniżej książkami jest łatwym i satysfakcjonującym zajęciem, do opanowania poprzez poznawanie i ćwiczenie kolejnych prostych kroków. Crayola Moja pierwsza tablica do rysowania po piasku - od 100,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Zabawki plastyczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie. Autorzy tej książki zawsze powtarzają, że dla nich każdy jest artystą i dotyczy to także Ciebie.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Moja pierwsza książka o rysowaniu Jeśli chcesz się nauczyć rysować, ta książka jest dla Ciebie! Dowiesz się, krok po kroku, jak rysować ludzi, zwierzęta, samochody czy krajobrazy. Nauczysz się wykonywać proste szkice ołówkiem i bardziej wymagające obrazki w kolorze oraz poznasz podstawy rysowania z perspektywą. Książka Moja pierwsza książka o rysowaniu, Jager Jan.

POWIĄZANE KSIĄŻKI