Quiz: Zwierzęta

Quiz: Zwierzęta - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,60 MB
NAZWA PLIKU
Quiz: Zwierzęta.pdf
ISBN
6490944729295

OPIS

Baw się z przyjaciółmi i rodziną, sprawdzając swoją wiedzę na temat zwierząt.Zestaw zawiera 100 kart z pytaniami oraz książeczkę z regułami gry oraz odpowiedziami uzupełnionymi mnóstwem ciekawostek. Gromadzi fakty z siedmiu kategorii tematycznych: sawanna, las, morza i rzeki, wieś, góry, Arktyka i Antarktyda, pustynia.Poznaj tajemnice niezwykłego świata zwierząt!Gra dla 2 – 5 osób, od 7 lat. Doskonała rozrywka gwarantowana!

Zagrożone gatunki zwierząt. W ciągu ostatnich 50 lat populacja dzikich zwierząt zmniejszyła się o 58%, temat zagrożonych gatunków zwierząt jest więc jak najbardziej aktualny.

żołądek, jelita, układ moczowo-płciowy, wydobywane w procesie patroszenia. Marko1 ... Quiz Zwierzęta to kategoria stworzona dla wielbicieli domowych czworonogów, stworzeń znanych z opowieści fantastycznych czy też po prostu różnych zwierząt, które chodzą lub chodziły dawniej po ziemi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI