Pakiet Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Pakiet Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,25 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.pdf
ISBN
6507319499372

OPIS

Ten piękny, elegancki zestaw pozwoli uwiecznić jeden z niezwykle ważnych dni w życiu dziecka. Pełne uczestnictwo w Mszy Świętej i uroczyste spotkanie z bliskimi powinny pozostać nie tylko w pamięci, ale również w zbiorach rodzinnych pamiątek. Książkę z cytatami z Ewangelii, miejscem do wklejenia fotografii i wpisania życzeń od najbliższych oraz ozdobną ramkę do zdjęć umieszczono w estetycznym pudełku. Doskonały upominek z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pakiet Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Ten piękny, elegancki zestaw pozwoli uwiecznić jeden z niezwykle ważnych dni w życiu dziecka.

Zobacz inne Albumy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Pakiet: Pamiątka pierwszej Komunii Świętej autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 35,49 zł . Przeczytaj recenzję Pakiet: Pamiątka pierwszej Komunii Świętej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI