Totalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrównik!

Totalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrównik! - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,95 MB
NAZWA PLIKU
Totalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrównik!.pdf
ISBN
1976565966134

OPIS

Uważacie się za pogromców zagadek? Jesteście gotowi, by stawić czoła totalnie zakręconym łamigłówkom? W tej książce znajdziecie nieszablonowe zagwozdki i zadania obrazkowe, które zbiją was z tropu i nie raz wprawią w konsternację. Jednego możecie być pewni! To nie zabawa dla tych, co (się) grzebią jak mrówniki!

Należy do gatunków: poradniki, czas wolny/hobby, łamigłówki i gry logiczne. Książka Totalnie zakręcone łamigłówki nie dla tych, co (się) grzebią jak mrównik! liczy 60 stron ... W tej książce znajdziecie nieszablonowe zagwozdki i zadania obrazkowe, które zbiją was z tropu i nie raz wprawią w konsternację.

Jak korzystać z serwisu Koszty dostawy Regulamin księgarni internetowej Kontakt Totalnie zakręcone łam. nie dla tych, co (się)...

POWIĄZANE KSIĄŻKI