Let's Play Piszę. Ćwiczenia i gry aktywizujące 4-6 lat

Let's Play Piszę. Ćwiczenia i gry aktywizujące 4-6 lat - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,40 MB
NAZWA PLIKU
Let's Play Piszę. Ćwiczenia i gry aktywizujące 4-6 lat.pdf
ISBN
1499668053903

OPIS

Ta książka zawiera ćwiczenia, które pomogą dziecku rozpocząć przygodę z pisaniem. Ułożone według stopnia trudności, stymulują umiejętności grafomotoryczne dziecka, zwiększają precyzję ruchów i ćwiczą umiejętność rysowania linii oraz krzywych po wyznaczonym śladzie. Ciekawe zabawy, sympatyczne postaci i zróżnicowane propozycje ćwiczeń umożliwią dzieciom naukę poprzez zabawę. Na każdej stronie znajduje się krótki tekst do przeczytania dziecku oraz wskazówka dla rodziców.

Edukacja, gry, zabawy, kolorowanki; Lets Play. Piszę.

Ułożone według stopnia trudności, stymulują umiejętności grafomotoryczne dziecka, zwiększają precyzję ruchów i ćwiczą umiejętność ... Let's play Piszę 4-6 lat Ćwiczenia i gry aktywizujące . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Let`s Play Piszę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI