Czytam po angielsku

Czytam po angielsku - Eleonora Barsotti | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eleonora Barsotti
WYMIAR
8,34 MB
NAZWA PLIKU
Czytam po angielsku.pdf
ISBN
1604838457495

OPIS

Seria czterech książeczek przygotowujących dzieci w wieku 5-7 lat do nauki języka angielskiego. Książeczki zawierają podstawowe słowa (Pierwsze słowa po angielsku), ponad 150 słów angielskich wraz z ich tłumaczeniem i wymową (Czytam po angielsku), ponad 100 słów do przetłumaczenia i zapisania (Piszę po angielsku) oraz ponad 50 całych zwrotów, pozwalających na początki konwersacji (Mówię po angielsku). Wszystkie książki ilustrowane są zabawnymi scenkami, które pomogą w opanowaniu podstaw języka angielskiego.

Tu oczywiście też kieruj się swoimi upodobaniami. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od serwisu czytam.pl wiadomości z informacjami handlowymi o nowościach, promocjach i rabatach na podany przeze mnie adres e-mail Administratorem danych osobowych jest P.H.U. Tami Wojciech Sterna z siedzibą przy ul.

Dzięki wciągającej historii angielski sam wchodzi do głowy! Jak się czyta 300 po angielsku? 0 ocen | na tak 0%. 0 0 Odpowiedz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI