Naklejkowe przebieranki. Blok projektantki mody

Naklejkowe przebieranki. Blok projektantki mody - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,53 MB
NAZWA PLIKU
Naklejkowe przebieranki. Blok projektantki mody.pdf
ISBN
9429093121586

OPIS

Młodzi miłośnicy mody mogą stworzyć stylowe kreacje, wykorzystując wymyślone przez siebie wzory oraz zawarte w tym bloku projekty i nalepki z dodatkami. Znajdą tu 27 odrywanych kartek do ozdobienia i trzy arkusze z dodatkowymi naklejkami –niektóre można ozdobić samodzielnie.

Zamow dostawe do dowolnego salonu i zaplac przy odbiorze!Kup teraz na. Naklejkowe przebieranki. Projektantka mody.

Znajdą tu 27 odrywanych kartek do ozdobienia i trzy arkusze z dodatkowymi naklejkami -niektóre można ozdobić samodzielnie. Olesiejuk Naklejkowe przebieranki. Blok projektantki mody jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Projektuj stroje dla modelek! Pomogą ci w tym naklejki, z których ponad 150 możesz pokolorować tak, jak chcesz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI