Wielka księga zagadek

Wielka księga zagadek - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga zagadek.pdf
ISBN
7900143358582

OPIS

Ta książka aż kipi od labiryntów, zagadek, gier oraz zadań typu „połącz kropki” czy „znajdź różnice”.

W księdze są różnego rodzaju klasyczne zagadki, łamigłówki, proste quizy, zagadki matematyczne, zadania logiczne, gierki słowne i wiele, wiele innych. Wielka księga zagadek na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! "Wielka księga zagadek" to zbiór ponad 150 wierszowanych, zabawnych, przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym zagadek, które mogą stanowić oryginalną i ciekawą inspirację zarówno dla rodziców, jak i przedszkolnych pedagogów. Wielka księga zagadek już od 15,73 zł - od 15,73 zł, porównanie cen w 19 sklepach.

Książka skierowana jest do młodzieży, ale śmiało można przypuszczać, że zainteresuje niejednego dorosłego czytelnika. Konwencja pytań i odpowiedzi stawianych przez fachowców przybliżających poszczególne dziedziny wiedzy młodym czytelnikom, pozwala na wyjaśnianie nie tylko poważnych kwestii. Szczegóły: Wielka księga zagadek - Przewoźniak Marcin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI