Tajemnicze księżniczki

Tajemnicze księżniczki - Khoa Le | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Khoa Le
WYMIAR
4,79 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnicze księżniczki.pdf
ISBN
5732612805975

OPIS

To opowieść o odległym królestwie w którym mieszka sześć tajemniczych księżniczek.Jedna z nich, za każdym razem kiedy widzi niegrzeczne dziecko, złość w niej narasta, aż zmienia się w groźnego, ziejącego ogniem smoka, którzy wszystko niszczy…Pozostałe księżniczki muszą ją więc uspokoić.Oto niezwykła współczesna baśń – Khoa Le jest zarówno autorką wszystkich tekstów, jak i ilustracji.

Jedna z nich, za każdym razem kiedy widzi niegrzeczne dziecko, złość w niej narasta, aż zmienia się w groźnego, ziejącego ogniem smoka, którzy wszystko niszczy… Pozostałe księżniczki muszą ją więc uspokoić. Tajemnicze KSIĘŻNICZKI daleko odbiegają od utartych schematów. Nie sposób oderwać oczu od szaty graficznej, stworzonej przez Khoę Le.

Metalowy przedmiot miał około 15 cm długości i był zaokrąglony na jednym końcu. Tajemnicze zniknięcie księżniczki. Popadła w niełaskę? Foto: Zuma Press Poznali się w 1999 roku na imprezie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI