Księga dżungli

Księga dżungli - Rudyard Kipling | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rudyard Kipling
WYMIAR
11,26 MB
NAZWA PLIKU
Księga dżungli.pdf
ISBN
3189133114398

OPIS

Klasyka literatury polskiej i światowej w starannym wydaniu z przypisami – to książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury.

Bohater, który nie pasuje do środowiska, w jakim się wychował, musi odnaleźć swoją ścieżkę w życiu. Jest przyjaźń, poświęcenie, cała masa przeróżych przygód i dobrej zabawy, ale jest także niebezpieczeństwo, które czyha ... Księga dżungli (2016) Reż.

Opowiadania wchodzące w skład zbioru dotyczą Indii i ich folkloru oraz indyjskich dżungli. Autor, urodzony w Indiach, zdobył niezbędną wiedzę poprzez obserwacje, badania oraz dzięki zasłyszanym opowieściom, jednakże opowiadania powstały, gdy mieszkał on w Vermoncie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI