Wielka księga przedszkolaka

Wielka księga przedszkolaka - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,94 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga przedszkolaka.pdf
ISBN
9725442049494

OPIS

W szkole będę najlepszy!Różne zadania aktywizujące pomogą przedszkolakowi wykształcić właściwe nawyki i umiejętności, a proste i zrozumiałe instrukcje wspomagają:- rozpoznawanie kształtów i kolorów,- rysowanie, dorysowywanie, kolorowanie,- rozwiązywanie zagadek i rebusów,- ćwiczenie ręki i oka,- rozpoznawanie przedmiotów i zwierząt,- naukę pisania i liczenia.Pięciolatki wymagają przygotowania do szkoły. Coraz częściej to zadanie biorą na siebie rodzice, zaniepokojeni o los maluchów idących do szkoły. "Wielka księga przedszkolaka" to barwna, ciekawa, pełna doskonałych rozwiązań dydaktycznych książka z typu "uczyć, bawiąc". Dzieci w wieku przedszkolnym jeszcze bardzo chcą się uczyć i jeśli zaproponować im odpowiednio dostosowane do możliwości i zainteresowań zabawne zadania, poświęcą się im z przyjemnością i z korzyścią dla własnego rozwoju. Pamiętajmy, jeśli przedszkolak polubi naukę, z chęcią podejmie dużo trudniejsze obowiązki szkolne!

Na szczęście dziecko szybko zaakceptowało ... Oto trzy opowiadania z życia chłopca, który nie potrafi sobie poradzić z bałaganem w pokoju, z wielką niepewnością idzie po raz pierwszy do szkoły oraz nieufnie traktuje nowego kolegę. Oczywiście, jak zawsze u Franklina, czekają nas:… WIelka księga przedszkola" Zofii Staneckiej to wciągająca, napisana prostym językiem książka dla przedszkolaków.

Bajki w zielonych sukienkach Bajki w zielonych sukienkach Anny Mikity to utwory o tematyce ekologicznej. ... Wielka księga przedszkolaka".

POWIĄZANE KSIĄŻKI