Supermodelki na wakacjach. Projektuję modne stroje

Supermodelki na wakacjach. Projektuję modne stroje - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
4,55 MB
NAZWA PLIKU
Supermodelki na wakacjach. Projektuję modne stroje.pdf
ISBN
6781903216795

OPIS

Poznaj piękne modelki międzynarodowej sławy. Przygotuj dla każdej z nich wspaniałe stroje, idealne na wakacje. Pokoloruj ich ubrania lub – korzystając z nalepek – stwórz samodzielnie niepowtarzalne stroje.Książeczki z serii „Supermodelki” zostały stworzone z myślą o tych wszystkich dziewczynkach, które fascynuje świat mody i życie modelek. Dzięki wspaniałym naklejkom dziewczynki skomponują stroje na różne okazje, a na stronach przeznaczonych do kolorowania stworzą kombinacje kolorystyczne odpowiadające charakterowi kreacji i okazji do wystąpienia w niej, gdyż są to stroje odpowiednie na zakupy, imprezy, wakacje lub wybieg dla modelek czy sesja zdjęciowa.W serii: Supermodelki na wakacjach, Supermodelki na zakupach, Supermodelki na imprezie i Supermodelki na wakacjach.

Pokoloruj ich ubrania lub - korzystając z nalepek - stwórz samodzielnie niepowtarzalne stroje. Książeczki z ... Poznaj piękne modelki międzynarodowej sławy.

zaprojektuj modne stroje! - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Supermodelki na zakupach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI