Drugi zeszyt trzylatka. Biblioteczka mądrego dziecka

Drugi zeszyt trzylatka. Biblioteczka mądrego dziecka - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
6,33 MB
NAZWA PLIKU
Drugi zeszyt trzylatka. Biblioteczka mądrego dziecka.pdf
ISBN
6913566619102

OPIS

Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie.Na naukę nigdy nie jest za wcześnie szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków.

Średnia ocena: 0 ... Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków. Recenzje.

Ocena ogólna. Drugi zeszyt trzylatka. Biblioteczka mądrego dziecka Anna Wiśniewska Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzą o świecie. Opis: Drugi zeszyt trzylatka z naklejkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI