Atlas budowy ludzkiego ciała

Atlas budowy ludzkiego ciała - Vigue Martin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vigue Martin
WYMIAR
4,21 MB
NAZWA PLIKU
Atlas budowy ludzkiego ciała.pdf
ISBN
6748229179364

OPIS

Ciało ludzkie to zadziwiający organizm wykonujący skomplikowane i zróżnicowane czynności. Każda z nich wymaga rozbudowanego układu, złożonego z wyspecjalizowanych narządów. Wszystkie układy uczestniczą w prawidłowym funkcjonowaniu ciała i utrzymaniu równowagi fizjologicznej.Zrozumienie funkcji ciała to niezbędny warunek zachowania zdrowia. Mamy nadzieję, że "Atlas Budowy ludzkiego ciała" pomoże czytelnikom lepiej poznać własny organizm, a dzięki temu przyczyni się do poprawy jakości życia.W atlasie przedstawiono systematyczny przegląd budowy ciała ludzkiego. Jest on podzielony na rozdziały, w których opisano poszczególne układy. Szczegółowe ilustracje i objaśnienia ułatwiają przyswojenie cennych informacji. Autorzy i wydawcy mieli na celu stworzenie atrakcyjnej publikacji, dającej odpowiedzi na większość pytań interesujących czytelników.Dokładne ilustracje oraz zwięzłe i precyzyjne objaśnienia sprawiają, że atlas jest niezastąpioną pomocą dla uczniów szkół średnich i nauczycieli, kandydatów na studia medyczne oraz wielu grup zawodowych, m.in. Trenerów sportowych, fizjoterapeutów, sportowców, homeopatów, pielęgniarek i masażystów, a także dla wszystkich zainteresowanych medycyną.

Mamy nadzieję, że Atlas Budowy ludzkiego ciała pomoże czytelnikom lepiej poznać własny organizm, a dzięki temu przyczyni się do poprawy jakości życia. W atlasie przedstawiono systematyczny przegląd budowy ciała ludzkiego. Kup Atlas budowy ludzkiego ciała w kategorii Medycyna, nauki medyczne - Książki na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kup teraz na Allegro.pl za 41 zł - Atlas budowy ludzkiego ciała z miasta Tychy.

Zobacz inne Encyklopedie i leksykony, najtańsze i najlepsze oferty. ludzkie ciało żeńskie z schematem narządów wewnętrznych płaskim plakatem infograficznym ilustracją wektorową. sylwetka kobiety z płuc, serca, tarczycy, żołądka, wątroby, nerek, macicy, jelita, trzustki, śledziony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI