Wiersze

Wiersze - Jan Brzechwa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Brzechwa
WYMIAR
6,77 MB
NAZWA PLIKU
Wiersze.pdf
ISBN
1285480050455

OPIS

Bajecznie kolorowy, ilustrowany przez Zbigniewa Dobosza zbiór najpiękniejszych wierszy autorstwa Jan Brzechwa.W tomiku najmłodsi znajdą wiesze: Kaczka - Dziwaczka, Koziołeczek, Żuk, Żuraw i czapla.Twarda oprawa książki pozwala na wielokrotne oglądanie i czytanie ulubionego wiersza wraz z rodzicami, bez obawy o jej szybkie zniszczenie.

O matkach pisało wielu poetów, wiersze o mamie znajdują się więc w zbiorach wielu autorów piszących dla dzieci i o dzieciach. Wśród sennych marzeń co noc nam zsyła, chcę by choć jedna myśl w nich przybyła. Co może sprawić że zjawisz się, usiądziesz blisko obejmiesz mnie. Wiersze na Walentynki Walentynki.

Wybór najpiękniejszych polskich, ale też zagranicznych wierszy i poezji. Reinkarnacja w trzech... zanim przymarzła do snów krzykiem i łzami ciernistą drogą z ciałem błądziła szła nie obok stąpała boso targana huraganami Wiersze polskie Wiersze zagraniczne Opowiadania Artykuły Dom i dzieci Polska i Polacy Europa w XXI w.

POWIĄZANE KSIĄŻKI