Ulysses Moore. Tom 9. Labirynt cienia

Ulysses Moore. Tom 9. Labirynt cienia - Pierdomenico Baccalario | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pierdomenico Baccalario
WYMIAR
5,66 MB
NAZWA PLIKU
Ulysses Moore. Tom 9. Labirynt cienia.pdf
ISBN
1562376533888

OPIS

Anita i Jason decydują się na przekroczenie progu Wrót Czasu w Kraju, który umiera i znajdują się w świecie podziemnym, mrocznym i niegościnnym.I tak rozpoczyna się ich pełne trudu i znoju schodzenie do trzewi Ziemi, aż do samego serca wszystkich miejsc imaginacyjnych: do Labiryntu. To tu kryje się tajemnica konstruktorów Wrót, ale tu również czai się straszliwe niebezpieczeństwo.Tymczasem Tommi z Julią próbują udaremnić zagrożenie ze strony Podpalaczy, którzy pojawili się właśnie w Kilmore Cove…Po Wrotach Czasu, Antykwariacie ze starymi mapami, Domu Luster, Wyspie masek, Kamiennych Strażnikach, Pierwszym Kluczu, Ukrytym mieście oraz Mistrzu piorunów jest to dziewiąty tom przygodowej sagi Ulyssesa Moore'a.

Ocena: 4.86 (7 głosów) 4.86 7 Inne wydania: KUP TERAZ oceń ... a „Labirynt cienia" to prawdziwy przełom w odkryciu sekretu Wrót Czasu.Kiedy rodzice Julii i Jasona kupowali dom w Kilmore Cove - miasteczku, którego nie ma na mapie, nie spodziewali się, jak straszliwa odpowiedzialność spoczywać będzie na ... Ulysses Moore.

Tom 9 autorstwa Baccalario Pierdomenico , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Labirynt cienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI