Na budowie. Poznaj nowe słowa i ułóż puzzle

Na budowie. Poznaj nowe słowa i ułóż puzzle - Gisela Fischer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gisela Fischer
WYMIAR
4,26 MB
NAZWA PLIKU
Na budowie. Poznaj nowe słowa i ułóż puzzle.pdf
ISBN
6727496999980

OPIS

Znakomitej jakości książeczka z puzzlami przeznaczona dla dzieci w wieku 4-6 lat.Z jej kolorowych stron najmłodsi dowiedzą się jak wygląda plac budowy i praca budowlańców.Znajdą tu też realistyczne ilustracje oraz krótkie, popularnonaukowe teksty napisane zrozumiałym dla nich językiem – są to główne walory edukacyjne pozycji. Dodatkowo umieszczone na każdej karcie puzzle ćwiczą spostrzegawczość i precyzję ruchów najmłodszych.W tej serii znajdziemy również tytuł „Podróz samolotem”, "Na budowie".

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Znakomitej jakości książeczka z puzzlami przeznaczona dla dzieci w wieku 4-6 lat. Z jej kolorowych stron najmłodsi dowiedzą się jak wygląda plac budowy i praca budowlańców.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Informacje o Na budowie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI