Little People. Zima w Minilandii

Little People. Zima w Minilandii - Anna Wiśniewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
11,34 MB
NAZWA PLIKU
Little People. Zima w Minilandii.pdf
ISBN
5756621647961

OPIS

Wszystkim miłośnikom zabawek edukacyjnych proponujemy książeczki kartonowe, których bohaterami są "mali odkrywcy". Sara, Michael, Maggie, Sonia i Eddie wprowadzą 2-3-latki w świat Minilandii, gdzie dzieje się mnóstwo ciekawych rzeczy, a przede wszystkim jest wesoło i można wiele się dowiedzieć. Na koniec każdej książeczki dzieci mogą odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących treści książki i sprawdzających poziom rozumienia tekstu.Tytuły w serii: „Wesoła zagroda”, „Zima w Minilandii”, „Kochajmy zwierzątka”, „Wielki bal”, „1,2,3... licz i ty”, „Miłe zwierzątka i ich dzieciątka”.

Zima w Minilandii w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Little People. Zima w Minilandii | Anna Wiśniewska | Olesiejuk.

Lubicie zwierzęta? W tej książeczce dzieci poznają wiele gatunków zwierząt i ich dzieci. W serii: „Wesoła z Little People.

POWIĄZANE KSIĄŻKI