Koktajle dla znawców i smakoszy. 50 kolorowych kart z przepisami

Koktajle dla znawców i smakoszy. 50 kolorowych kart z przepisami - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,89 MB
NAZWA PLIKU
Koktajle dla znawców i smakoszy. 50 kolorowych kart z przepisami.pdf
ISBN
3906706651423

OPIS

Zebrane w estetycznym i trwałym metalowym pudełku karty z kulinarnymi przepisami zapewnią wygodne korzystanie z informacji. Pudełko gwarantuje ich bezpieczne przechowywanie. Każda karta to - na awersie - fotografia produktu, a na rewersie dokładny spis składników z instrukcją wykonania.W serii również: "Ciasteczka dla znawców i smakoszy", "Koktajle dla znawców i smakoszy".

Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Koktajle dla znawców i smakoszy. 50 kolorowych kart z przepisami ; ...

50 kolorowych kart z przepisami - Zebrane w estetycznym i trwałym metalowym pudełku karty z kulinarnymi przepisami zapewnią wygodne korzystanie z informacji. Pudełko gwarantuje ich bezpieczne przechowywanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI