Kamila bawi się we wróżkę. Mała dziewczynka

Kamila bawi się we wróżkę. Mała dziewczynka - Emilie Beaumont | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
6,22 MB
NAZWA PLIKU
Kamila bawi się we wróżkę. Mała dziewczynka.pdf
ISBN
7735702878568

OPIS

Zobacz jak Kamila bawi się we wróżkę. Obejrzyj obrazki i przeczytaj książeczkę z rodzicami a potem odpowiedz na pytania Kamili. Ty także możesz bawić się z Kamilą przyklejając swoje zdjęcie na końcu książeczki. Cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. W kolejnych tytułach małe czytelniczki poznają sympatyczną Lilę, Ninę, Lizę, Klarę, Lolę i Zosię a także ich przyjaciół.

Składa się z siedmiu, wygodnych do przewracania dla małych rączek, stron. Zawiera krótką historyjkę napisaną prozą, o tym jak Kamile odwiedza koleżanka i dziewczynki postanawiają pobawić się we wróżki. Kamila bawi się we wróżkę to kartonowa książeczka o wymiarach 16x17 cm, utrzymana w dziewczeńskiej, różowej tonacji.

Kamila bawi się we wróżkę Mała dziewczynka Olesiejuk. Książka Mała Dziewczynka. Kamila bawi się we wróżkę Naklejki / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 7,86 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Zobacz jak Kamila bawi się we wróżkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI