Humf i buty na niepogodę

Humf i buty na niepogodę - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,25 MB
NAZWA PLIKU
Humf i buty na niepogodę.pdf
ISBN
6217837738112

OPIS

Humf to najprawdziwszy futrzak.Jest mały, okrąglutki, cały fioletowy i bardzo, ale to bardzo kudłaty.Książeczka z jego przygodami - urozmaicona elementami dotykowymi - spodoba się wszystkim dzieciakom!Przesympatyczny kosmaty Humf to postać znana dzieciom z książeczek i filmów animowanych.W serii ukazały się: "Humf i bąbelkowe szaleństwo", "Humf i buty na niepogodę" oraz "Humf na tropach straszności".

Księgarnia internetowa merlin.pl Humf i buty na niepogodę . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > W serii ukazały się: "Humf i bąbelkowe szaleństwo", "Humf i buty na niepogodę" oraz "Humf na tropach straszności".

W końcu okazuje się, że fioletowy bohater nie może doczekać się deszczu! Humf i buty na niepogodę - opis książki: Humf to najprawdziwszy futrzak. Jest mały okrąglutki cały fioletowy i bardzo ale to bardzo kudłaty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI