Zeszyt pięciolatka. Biblioteczka mądrego dziecka

Zeszyt pięciolatka. Biblioteczka mądrego dziecka - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
Zeszyt pięciolatka. Biblioteczka mądrego dziecka.pdf
ISBN
3261862790560

OPIS

Drodzy Rodzice,proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzę o świecie.Pamiętajcie!Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.Kolekcja zeszytów z serii Biblioteczka mądrego dziecka zawiera ćwiczenia rozwijające umiejętność pisania, spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Pierwszy zeszyt trzylatka z naklejkami. Biblioteczka mądrego dziecka ...

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Biblioteczka mądrego dziecka - ZESZYT PIĘCIOLATKA • dla dzieci • pliki użytkownika aniamys przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • BMD Zeszyt pięciolatka (10).jpg, BMD Zeszyt pięciolatka (11).jpg Kolekcja książek z serii Biblioteczka mądrego dziecka to zeszyty dla dwu-, trzy-, cztero- i pięciolatków. Recenzje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI