Zaprojektuj afrykańskie stroje

Zaprojektuj afrykańskie stroje - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,28 MB
NAZWA PLIKU
Zaprojektuj afrykańskie stroje.pdf
ISBN
6261912397908

OPIS

Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat. W serii „Zaprojektuj stroje” znajdują się 4 tytuły. Dziewczynki mogą więc wybrać, czy chcą projektować stroje tahitańskie, rosyjskie, afrykańskie czy japońskie. Zabawa jest świetna i twórcza!

Ze Spreadshirt możesz w bardzo łatwy sposób samodzielnie zaprojektować koszulki, bluzy oraz akcesoria i zlecić nam wykonanie nadruku. Puść wodze fantazji: spersonalizuj koszulki, bluzy rozpinane, bluzy z kapturem, czapki i wiele innych rzeczy. Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat.

W serii „Zaprojektuj stroje" znajdują się 4 tytuły. Dziewczynki mogą więc ... Zaprojektuj afrykańskie stroje - opis produktu: Kartonowe książeczki w kształcie laleczek spodobają się wszystkim dziewczynkom, które lubią projektować stroje i wyobrażać sobie wielki świat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI