Secesja. Kolorowanka antystresowa

Secesja. Kolorowanka antystresowa - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,6 MB
NAZWA PLIKU
Secesja. Kolorowanka antystresowa.pdf
ISBN
9946307962515

OPIS

Ta piękna książka do kolorowania poświęcona jest secesji – stylowi w sztuce, który rozprzestrzenił się w całej Europie i USA na początku XX wieku, wpływając na najróżniejsze dziedziny artystyczne: architekturę, projektowanie wnętrz, design i reklamę. Charakterystycznym środkiem artystów secesyjnych była płynna linia, zaczerpnięta ze świata roślin.Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj sobie kilka godzin – w ten sposób stworzysz własną galerię malarstwa secesyjnego.

Kolorowanka antystresowa Ta piękna książka do kolorowania poświęcona jest secesji stylowi w sztuce, który rozprzestrzenił się w całej Europie i USA na początku XX wieku, wpływając na najróżniejsze dziedziny artystyczne: architekturę, projektowanie wnętrz, design i reklamę. Informacje o Secesja. Kolorowanka antystresowa - praca zbiorowa - 7947754157 w archiwum Allegro.

Kolorowanki antystresowe pomagają się wyciszyć i ukoić skołatane nerwy. Ten wymagający precyzji rodzaj aktywności pozwala uwolnić umysł od natłoku myśli i sięgnąć do najgłębszych pokładów jaźni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI