Owieczkii przyjaciele. Zestaw do kolorowania. Marzipan

Owieczkii przyjaciele. Zestaw do kolorowania. Marzipan - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,12 MB
NAZWA PLIKU
Owieczkii przyjaciele. Zestaw do kolorowania. Marzipan.pdf
ISBN
6753495953382

OPIS

Kolorowanie jest zabawne i przyjemne dla dzieci oraz niezwykle ważne dla późniejszej nauki pisania.Zabawy plastyczne są okazją do wyrażania własnych upodobań. Kreatywność jest niezwykle ważną zaletą!W nowych książeczkach z serii Marzipan dzieci znajdą wiele okazji do rozwijania swoich zdolnościtwórczych. W zestawie książeczka do kolorowania i opakowanie nietoksycznych kredek.W serii: „Piesek i przyjaciele”, „Ptaki i przyjaciele”, „Żyrafa i przyjaciele”, „Owieczki i przyjaciele”.

Marzipan - Kolorowanie jest zabawne i przyjemne dla dzieci oraz niezwykle ważne dla późniejszej nauki pisania. Zabawy plastyczne są okazją do wyrażania własnych upodobań.

*FREE* shipping on qualifying offers. Owieczki I Przyjaciele Marzipan Zestaw Do Kolorowania [KSIÄĹťKA] Owieczki i przyjaciele.

POWIĄZANE KSIĄŻKI