Moja kolekcja świątecznych zadań

Moja kolekcja świątecznych zadań Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
8,26 MB
NAZWA PLIKU
Moja kolekcja świątecznych zadań.pdf
ISBN
6516789550592

OPIS

W tej fantastycznej świątecznej książeczce znajdziesz mnóstwo zagadek, rysunków i łamigłówek oraz instrukcje, jak krok po kroku upiec ciasteczka czy zrobić choinkowe dekoracje. To wszystko zapewni ci mnóstwo wspaniałej zabawy! W środku znajduje się ponad 150 naklejek i wypychanek.

To wszystko zapewni ci mnóstwo wspaniałej zabawy! W środku znajduje się ponad 150 naklejek i wypychanek. Zapal świąteczną świeczkę i oddaj się słodkiemu lenistwu, a po kąpieli otuli Cię mięciutki ręcznik z bożonarodzeniowej kolekcji. Relaks w sypialni umilą Ci natomiast najpiękniejsze świąteczne tekstylia - puszyste poszewki, pościel czy ciepłe koce, a jeśli, pomimo wszystko, poczujesz chłód, Twoje dłonie lub stopy z ... Ale tylko takie, które realnie przekładają się na moje życie i nie służą wyłącznie temu żeby odciągnąć mnie od celu.

Pseudonim. Książka Moja kolekcja świątecznych zadań - Praca zbiorowa W tej fantastycznej świątecznej książeczce znajdziesz mnóstwo zagadek, rysunków i łamigłówek oraz instrukcje, jak krok po kroku upiec ciasteczka czy zrobić choinkowe dekoracje. To wszystko...

POWIĄZANE KSIĄŻKI