Pojazdy 2. Naklejam i koloruję

Pojazdy 2. Naklejam i koloruję - Anna Wiśniewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
10,6 MB
NAZWA PLIKU
Pojazdy 2. Naklejam i koloruję.pdf
ISBN
5781530130064

OPIS

Drodzy Rodzice,Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.W serii znajdują się tytuły: Flagi świata, Flagi Europy, Piłka nożna, Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki,Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta .

Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za Proponujemy Waszym dzieciom zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzę o świecie. Naklejam i koloruję - Pojazdy 2 Drodzy Rodzice, Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania. KsiążkaPojazdy 2 Naklejam i kolorujęautorstwaAnna Wiśniewska ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Pojazdy 2 Naklejam i koloruję - Anna Wiśniewska (Książka) - Księgarnia PWN Informacja o cookies Książka Pojazdy 2 Naklejam i koloruję - Wiśniewska Anna Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Książka w kategorii Dla dzieci. Okładka miękka.

Wydawnictwo Firma księgarska J&K Olesiejuk. Księgarnia internetowa merlin.pl Koloruję i naklejam.

POWIĄZANE KSIĄŻKI