Atlas świata dla dzieci

Atlas świata dla dzieci - Malcolm Watson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Malcolm Watson
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Atlas świata dla dzieci.pdf
ISBN
7742385417088

OPIS

Poznaj świat z tym pełnym informacji i znakomicie zilustrowanym atlasem.Atlas podzielony jest na części opisujące poszczególne kontynenty. Dzięki niemu młodzi czytelnicy odkryją pełen cudów świat! Poznają także mnóstwo ciekawostek i danych statystycznych. Na szczegółowych mapach zaznaczono wszystkie ważne regiony geograficzne, góry, rzeki oraz obiekty kultury, czyli niezwykłe, warte poznania miejsca.

... Atlas świata dla dzieci jest przeznaczony dla wszystkich małych podróżników, którzy chcą dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o planecie, na której żyją. Każdemu kontynentowi poświęcony jest osobny rozdział i rozkładana mapa, gdzie na kolorowych obrazkach przedstawiono w przejrzysty sposób to, co jest najbardziej typowe ... Okładka twarda Rok wydania 2018 Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) Tytuł Czytaj z Albikiem.

Jej autorką jest Karolina Wolszczak, która podzieliła książkę według państw świata. Na poszczególnych kontynentach scharakteryzowała ... Atlas dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI