Wielkanocne ozdoby i dekoracje. Zrób to sam

Wielkanocne ozdoby i dekoracje. Zrób to sam - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,34 MB
NAZWA PLIKU
Wielkanocne ozdoby i dekoracje. Zrób to sam.pdf
ISBN
8520191238562

OPIS

Dzięki tej książce wykonasz, krok po kroku, wiele ciekawych ozdób wielkanocnych. Stworzysz własne prace ozdobione naklejkami – powstaną m.in. oklejane kolorowa bibułką pisanki, wielkanocna girlanda, czapeczki dla jajek, korona z kwiatów, kolaż z motylkami, ozdobne wisiorki.Wiele zamieszczonych tu wskazówek będziesz mógł wykorzystać, ozdabiając kartki dla rodziny i przyjaciół nie tylko na Wielkanoc...

Ozdoby na choinkę ludowomi.pl Eneska do Ozdoby choinkowe Momencik, trwa przetwarzanie danych Stroiki wielkanocne. Ozdoby z kwiatów i skorupek jaj.

To może być świetna zabawa z Twoim dzieckiem. Skąd wziąć materiał na takie ozdoby wielkanocne? Zrób to sam! Wykonanie wikliny papierowej nie jest trudne - potrzebujesz do tego zaledwie trzech elementów: gazety (o niezbyt grubych stronach), kleju, patyczków do szaszłyków. Gazetę potnij na długie, szerokie pasy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI