Boże Narodzenie. Naklejam i koloruję

Boże Narodzenie. Naklejam i koloruję - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
8,28 MB
NAZWA PLIKU
Boże Narodzenie. Naklejam i koloruję.pdf
ISBN
6272216411222

OPIS

Drodzy Rodzice,Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.W serii znajdują się m.in. tytuły: Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki,Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta .

Boże Narodzenie pochodzi z wydawnictwa Colgraf/Pasja. Publikacja jest pracą zbiorową .

Naklejam i koloruję (291153) - praca zbiorowa - Książka, recenzja, streszczenie Boże Narodzenie. Naklejam i koloruję praca zbiorowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI