Nie opuszczaj mnie (książka audio)

Nie opuszczaj mnie (książka audio) - Kazuo Ishiguro | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kazuo Ishiguro
WYMIAR
3,50 MB
NAZWA PLIKU
Nie opuszczaj mnie (książka audio).pdf
ISBN
8115684007804

OPIS

Kathy, Ruth i Tommy uczą się w elitarnej szkole z internatem - idyllicznym miejscu w sercu angielskiej prowincji. Nauczyciele kładą tu wielki nacisk na twórczość artystyczną i wszelkiego rodzaju kreatywność. Tym, co odróżnia tę szkołę od innych jest fakt, że żaden z uczniów nie wyjeżdża na ferie do rodziny. Życie w Halisham toczy się pozornie normalnym trybem: nawiązują się młodzieńcze przyjaźnie, pierwsze miłości, dochodzi do konfliktów między uczniami a nauczycielami. Stopniowo w wyniku przypadkowych napomknień i aluzji, wychodzi na jaw ponura, zarazem przerażająca tajemnica... Czy miłość, która połączy Kathy i Tommy`ego wystarczy, by odmienić los, który od początku był im pisany? Powieść czyta Maria Peszek.

na laptopie ... Nie tylko tym mglistym, angielskim, rodem z prowincji. "Nie opuszczaj mnie" ma w sobie wiele...

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Nie opuszczaj mnie autorstwa Ishiguro Kazuo , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 24,23 zł . Przeczytaj recenzję Nie opuszczaj mnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI