Love (książeczka z aforyzmami)

Love (książeczka z aforyzmami) - Elżbieta Adamska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Adamska
WYMIAR
5,84 MB
NAZWA PLIKU
Love (książeczka z aforyzmami).pdf
ISBN
8920114364231

OPIS

Romantyczny prezent dla ukochanej osoby.W tej maleńkiej książeczce oprócz pięknych zdjęć, czytelnicy znajdą aforyzmy i złote myśli, horoskopy i porady a także przepisy na romantyczną kolację dla dwojga i podpowiedzi na ulubione prezenty. Znalazła się tu również walentynkowa kartka do wysłania.Przecież „wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem – możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka”Bruno Ferrero

6,99 z ... Tomasz z Kempis: - Wszędzie szukałem spokoju i nigdzie nie znalazłem, jak tylko w kąciku z książką Julian Tuwim: - Aforyzmu o książce nie potrafię niestety wymyślić. Książki kupuję, zbieram, czytam, nawet je piszę - i zanadto kocham, aby zbywać je aforyzmami.

Skip to the beginning of the images gallery. Love (książeczka z aforyzmami) -46%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI