Na plaży Chesil (książka audio)

Na plaży Chesil (książka audio) - Ian McEwan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ian McEwan
WYMIAR
4,82 MB
NAZWA PLIKU
Na plaży Chesil (książka audio).pdf
ISBN
2722297078224

OPIS

Najnowszy bestseller autora „Pokuty” i „Dziecka w czasie”. Niezwykle subtelna opowieść o nocy poślubnej u progu rewolucji seksualnej. O tym, ile w życiu znaczą niewypowiedziane słowa i nieuczynione gesty Czerwiec 1962 roku. Para nowożeńców przybywa do hoteliku na południowym wybrzeżu Anglii, aby spędzić tam noc poślubną. Florence, córka biznesmena i filozofki, jest utalentowaną skrzypaczką marzącą o założeniu własnego kwartetu smyczkowego. Edward to zdolny absolwent historii, interesujący się wpływem wielkich ludzi na kształt dziejów. Oboje z niepokojem myślą o chwili, gdy skonsumują swoje małżeństwo - ona boi się fizycznego zbliżenia, on obawia się, że nie sprosta czekającemu go zadaniu. Niemożność pokonania barier, nieumiejętność rozmowy o wspólnych problemach, doprowadzą do dramatu... Książkę czyta Marian Opania.

O tym, ile w życiu znaczą niewypowiedziane słowa i nieuczynione gesty Czerwiec 1962 roku. Para nowożeńców przybyw... Ian McEwan - na plaży Chesil • audiobooki • pliki użytkownika nati0902 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Na plaży Chesil 27.mp3, Na plaży Chesil 26.mp3 Produkt "Na plaży Chesil.

Lektor: Marian Opania. Wydawca: Wydawnictwo Albatros.

POWIĄZANE KSIĄŻKI