Droga przy plaży (książka audio)

Droga przy plaży (książka audio) - James Patterson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Patterson
WYMIAR
10,60 MB
NAZWA PLIKU
Droga przy plaży (książka audio).pdf
ISBN
5099655987050

OPIS

Tom Dunleavy prowadzi jednoosobową firmę adwokacką w bajecznie bogatym kurorcie East Hampton, zamieszkałym przez milionerów i gwiazdy filmowe. Głównym zajęciem byłego koszykarza jest rzucanie papierowymi kulami do kosza na śmieci. Do czasu. Na terenie jednej z posiadłości policja odnajduje zwłoki trzech białych surferów, zabitych strzałami w głowę. Podejrzanym jest czarnoskóra gwiazda NBA, Dante Halleyville. Wierząc w niewinność przyjaciela, Tom podejmuje się obrony Dantego, wspólnie ze swoją byłą dziewczyną Kate Costello, która właśnie zrezygnowała z pracy w renomowanej kancelarii prawniczej na Manhattanie. Muszą stawić czoła zmowie milczenia, rasowym uprzedzeniom i skorumpowanej policji. Jeśli nawet oczyszczą Dantego z zarzutów, pozostanie jeszcze jedno pytanie - kto zabił? Książkę czyta Zbigniew Zapasiewicz.

Tom Dunleavy prowadzi jednoosobową firmę adwokack, Droga przy plaży, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Książka Droga przy plaży autorstwa Patterson James , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Droga przy plaży.

Książka Poczekajka (książka audio) cena: 20,93 zł 29,90 zł . Książka Czapa, czyli śmierć na raty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI