Ziemia. Życie planety

Ziemia. Życie planety - Mike Goldsmith | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mike Goldsmith
WYMIAR
12,41 MB
NAZWA PLIKU
Ziemia. Życie planety.pdf
ISBN
5933073641382

OPIS

Poznaj przełomowe momenty, dzięki którym Ziemia stała się planetą jedyną w swoim rodzaju.Ziemia cały czas się rozwija. W ogromnym Wszechświecie jest błękitną iskrą życia, która narodziła się cztery i pół miliarda lat temu dzięki serii "wybuchowych" zdarzeń. Nie od razu miała obecny kształt - kolejne miliardy lat zajęło powstanie oceanów, atmosfery i rzadkiej kombinacji warunków, dzięki którym na planecie mogło powstać życie. Ziemia wciąż się zmienia, po części przez działania ludzi, a częściowo przez siły będące poza naszą kontrolą.Przystępna historia Ziemi, opracowana przez akademickich ekspertów. Zawiera liczne ilustracje i szczegółowe opisy, które przedstawiają naukowe odkrycia dotyczące rozwoju naszej planety. W środku książki plakat przedstawiający historię naszej planety.

W ogromnym Wszechświecie jest błękitną iskrą życia, która narodziła się cztery i pół miliarda lat temu dzięki serii "wybuchowych" zdarzeń. Ziemia wciąż się zmienia, po części przez działania ludzi, a częściowo przez siły będące poza naszą kontrolą. Przystępna historia Ziemi, opracowana przez akademickich ekspertów.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Dziś kolejna odsłona książek dla młodszych czytelników. Książka, którą chciałabym Wam przedstawić to świetna, interaktywna pomoc edukacyjna, dzięki której w przyjemny sposób będziemy mogli poznać tajemnice naszej planety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI