Pisanie i liczenie. Miniksiążeczki

Pisanie i liczenie. Miniksiążeczki - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,14 MB
NAZWA PLIKU
Pisanie i liczenie. Miniksiążeczki.pdf
ISBN
1232779680823

OPIS

Seria malutkich książeczek edukacyjnych pełna jest zadań rozwijających podstawowe umiejętności pisania i liczenia. Atrakcyjna graficznie forma łamigłówek zachęca najmłodszych do ćwiczenia spostrzegawczości i logicznego myślenia, a rozmaite zadania plastyczne mają niezwykłe znaczenie w rozwoju dziecka i zapewniają ciekawe spędzanie czasu.Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.W serii "Miniksiążeczki": Pisanie i liczenie, Pierwsze liczby, Dodawanie i odejmowanie, Ćwiczenia, Pierwsze rachunki oraz Zadania.

Miniksiążeczki . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Pisanie i liczenie / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 4,02 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Są dzieci, które z radością uczą się pisać, czytać i liczyć, ale są i takie, które na samo hasło „pisanie" uciekają z krzykiem.

- ISBN: 978-83-7844-027-7 Seria malutkich książeczek edukacyjnych pełna jest zadań rozwijających podstawowe umiejętności pisania i liczenia. Atrakcyjna graficznie forma łamigłówek zachęca najmłodszych do ćwiczenia Pisanie i liczenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI