Keith Richards. Skazany na rock and rolla

Keith Richards. Skazany na rock and rolla - Bill Milkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bill Milkowski
WYMIAR
4,19 MB
NAZWA PLIKU
Keith Richards. Skazany na rock and rolla.pdf
ISBN
5946712477517

OPIS

Życie osobiste Keitha Richardsa, wielkiej gwiazdy rocka i prawdziwego wirtuoza gitary, wypełniały dekadencja, rozpusta i narkotyki. Trafiał do szpitala i do więzienia, wielokrotnie balansował na granicy życia i śmierci.Niemniej przeżył i gra nadal, mimo upływu lat.Przeżył życie na maksa, do ekstremum, balansując na granicy między porządkiem a chaosem, radośnie lekceważąc wszelkie konwenanse. I nigdy niczego nie żałował. Patrząc na jego sławną, pobrużdżoną twarz – której głębokie zmarszczki to prawdziwa mapa życia wojownika rock and rolla – trudno sobie wyobrazić, że Keith Richards był niegdyś chórzystą o anielskim głosie i dziecinnej twarzy, śpiewającym w Westminster Abbey. Jak mówi, w najbardziej dekadenckim okresie Rolling Stonesów sypiał tylko dwa razy w tygodniu, a to oznacza, że podczas swej długiej i wybitnej kariery zgromadził tyle doświadczeń – dobrych i złych – że starczyłoby na trzy życia.

Wszystko o nowej książce autorstwa: Bill Milkowski. Keith Richards. Skazany na rock and rolla - Życie osobiste Keitha Richardsa wielkiej gwiazdy rocka i prawdziwego wirtuoza gitary wypełniały dekadencja rozpusta i narkotyki.

Niemniej przeżył i gra nadal, mimo upływu lat. Przeżył ... Kup teraz na Allegro.pl za 62,08 zł - Keith Richards Skazany na rock and rolla z miasta Modlniczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI