Czekolada. Zestaw

Czekolada. Zestaw - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
Czekolada. Zestaw.pdf
ISBN
3658783330326

OPIS

Zestaw zawiera książkę z przepisami, silikonowe foremki i spiralny widelec. To wspaniały prezent dla miłośników czekolady. Różnorodne, łatwe do wykonania i pięknie zilustrowane przepisy będą z pewnością inspiracją dla tych, którzy lubią bawić się smakiem. Dołączone narzędzia pozwolą profesjonalnie przygotować czekoladowe aranżacje.

... Zestawy czekoladek Karmello - W Karmello pragniemy oferować Państwu wyłącznie produkty najwyższej jakości. Do produkcji naszych czekoladek używamy wyłącznie wyselekcjonowanych składników. Spróbuj najwyższej jakości czekolady z dostawą do domu.

Pięć czekolad z Domu Czekolady! Wśród nich znajdziesz specjalnie zrobioną na tę chwilę czekoladę z sercami i różą. To dzieło z Manufaktury Czekolady Dziwisza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI