Ciało. Obrazki dla maluchów

Ciało. Obrazki dla maluchów - Emilie Beaumont | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
7,68 MB
NAZWA PLIKU
Ciało. Obrazki dla maluchów.pdf
ISBN
8779811642740

OPIS

Obrazki dla maluchów zostały nagrodzone I miejscem w plebiscycie „Najlepszy Produkt 2009“oraz "Najlepszy produkt 2010" miesięcznika „Dziecko“.Pięknie ilustrowana książeczka pomoże naszemu dziecku poznać części swojego ciała i nauczy właściwie je wskazywać.Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się m.in. tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, Świat w ruchu, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda.

Promocje. Zimowe bestsellery do - 40% Sprawd ... Książka dla najmłodszych, która rozbudzi w nich ciekawość świata i pozwoli im poznać własne ciało.

Pięknie ilustrowana książeczka pomoże naszemu dziecku poznać części swojego ciała i nauczy właściwie je wskazywać. Na końcu książeczki znajduje się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez malucha wiedzę. Przedstawiamy kolejną książeczkę z edukacyjnego cyklu ''Obrazki dla maluchów''.

POWIĄZANE KSIĄŻKI