Zaprojektuj suknie ślubne

Zaprojektuj suknie ślubne - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,20 MB
NAZWA PLIKU
Zaprojektuj suknie ślubne.pdf
ISBN
3247793991412

OPIS

Niezwykła propozycja wydawnicza skierowana szczególnie do małych dziewczynek zainteresowanych modą.Naucz się rysować suknie ślubne jak prawdziwa stylistka. Zaczerpnij inpirację z projektów przedstawionych w tej książce, wykorzystaj plansze z wzorami, użyj szablonów i naklejek.Wspaniałe suknie ślubne i cenne rady, które ułatwią ci ich rysowanie.Naklejki, które ozdobią twoje projekty.Szkice i szablony gotowe do użycia.Inspirujące wzory tkanin

Zaczerpnij inpirację z projektów przedstawionych w tej książce, wykorzystaj plansze z wzorami, użyj szablonów i naklejek. Witajcie w moim twórczym świecie. szycia sukni na miarę.

Data zakończenia 2019-09-27 - cena 25,99 zł Suknia ślubna Meghan Markle - kto ją zaprojektował? Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu dotyczącym wyboru sukni ślubnej, Meghan Markle i Clare Waight Keller poznały się na początku 2018 roku. To właśnie wtedy Markle zdecydowała, że ponadczasowość, elegancja, wysoki poziom umiejętności oraz sama osobowość Waight ... Szyjemy suknie ślubne na miarę, według naszych autorskich projektów lub na postawie Twojego pomysłu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI