Siła perswazji (książka audio)

Siła perswazji (książka audio) - Lee Child | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Child
WYMIAR
8,63 MB
NAZWA PLIKU
Siła perswazji (książka audio).pdf
ISBN
1202885788450

OPIS

Nigdy nie wybaczaj, nigdy nie zapominaj. To motto zawszeprzyświecało Reacherowi. Francis Xavier Quinn był z pewnością jednym z najgorszychludzi,jacystanęlinajegodrodze. Człowiekiem, któryzrobił coś naprawdę niewybaczalnego.Dlategojegośmierćtakbardzo cieszyła Jacka. Aż do dnia, gdy po dziesięciu latach zobaczył go ponownie – całego i zdrowego w czarnym cadillacu przed budynkiem bostońskiejfilharmonii... Nie przepraszaj,z niczegosię nie tłumacz.Dobry sposób na życie. Sposób Reachera. Jack jestświadkiembrutalnejpróby porwania młodego studenta.Postanawiainterweniować. Wrezultaciekilkaosóbtraciżycie. Ginie też policjant. Reacherniezamierzajednakskładać wyjaśnień. Czyżby wkońcuprzestał odróżniać dobro od zła?Tylkodlatego,żesprawadotyczygoosobiście?Czyta: Marian OpaniaCzas trwania: 16 godz. 55 min.

Poszukiwany - 2012 r. Nigdy nie wracaj - 2013 r. Lee Child Siła perswazji audiobook pl cz1.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty. Książka Siła perswazji autorstwa Child Lee , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 33,49 zł . Przeczytaj recenzję Siła perswazji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI