Moja naklejkowa kolekcja

Moja naklejkowa kolekcja - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,84 MB
NAZWA PLIKU
Moja naklejkowa kolekcja.pdf
ISBN
1940272859788

OPIS

Dołącz do wróżek, baletnic, księżniczek i syrenek i rozwiązuj inspirujące zadaniaZestaw czterech książeczek z naklejkami i wypychankami zapewni dziewczynkom zajęcie na wiele godzin!W estetycznym tekturowym kuferku dzieci znajdą 4 książeczki z naklejkami i wypychankami. Jest tu mnóstwo tekstów do przeczytania, zadań do wykonania i modeli do stworzenia. Dziewczynki z pewnością będą długo się bawić i uczyć, wykonując rysunki, zdobiąc je naklejkami i postaciami z kartonu.

Olesiejuk Moja naklejkowa kolekcja Ponad 200 wypychanek i naklejek zbiorowa praca. Oprawa: Kartonowa Foliowana: ISBN: 978-83-784-4851-8: EAN: 9788378448518: Liczba stron: 64: Format: 250x215mm: Cena ... Moja naklejkowa kolekcja [praca zbiorowa] on Amazon.com.

Wydawnictwo Firma księgarska J&K Olesiejuk. Księgarnia internetowa merlin.pl Dołącz do wróżek, baletnic, księżniczek i syrenek i rozwiązuj inspirujące zadania Zestaw czterech książeczek z naklejkami i wypychankami zapewni dziewczynkom zajęcie na wiele godzin! W estetycznym tekturowym kuferku dzieci znajdą 4 książeczki z naklejkami i wypychankami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI