Makaron. Zestaw

Makaron. Zestaw - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,26 MB
NAZWA PLIKU
Makaron. Zestaw.pdf
ISBN
9790983606541

OPIS

Zestaw zawiera książkę z przepisami, tarkę do serów oraz szczypce do spaghetti. To wspaniały prezent dla miłośników makaronu. Różnorodne, łatwe do wykonania i pięknie zilustrowane przepisy będą z pewnością inspiracją dla wszystkich, którzy lubią gotować, a dołączone przybory pozwolą profesjonalnie zaserwować przygotowane samodzielnie dania.

Komplet, na który składają się przejrzyście napisane przepisy wraz z produktami umożliwiającymi ich ... Barbie Domowy makaron zestaw z lalką i masą plastyczną Wiek: +4 Pobierz ten Wektor Premium dotyczący Makaron Zestaw Ilustracji Wektorowych i odkryj ponad 11 Miliony profesjonalnych zasobów graficznych na Freepik Makaron, zestaw realistycznych obiektów wektorowych 2d. ilustracja żywności.

21,97 z ł. Idź do sklepu ... Diet Noodles to makaron wykonany z mąki konjac.

POWIĄZANE KSIĄŻKI