Gry karciane. Zestaw do zabawy

Gry karciane. Zestaw do zabawy - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,17 MB
NAZWA PLIKU
Gry karciane. Zestaw do zabawy.pdf
ISBN
9568232748467

OPIS

Poznaj wspaniałe gry i spędzaj czas na zabawie. Ciesz się kolorowymi kartami!W estetycznym kartonowym kuferku dzieci znajdą cztery zestawy gier karcianych: Zarzuć sieci!, Stara panna, Szalone ósemki i Do pary! Każda z gier opatrzona jest prostą i zrozumiałą instrukcją.Zestaw z pewnością znakomicie sprawdzi się podczas podróży, niepogody lub spotkań rodzinnychi towarzyskich.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Gry karciane.

Ciesz się kolorowymi kartami! W estetycznym kartonowym kuferku dzieci znajdą cztery zestawy gier karcianych: Zarzuć sieci!, Stara panna, Szalone ósemki i Do pary! Każda z gier opatrzona jest prostą i zrozumiałą instrukcją. W estetycznym kartonowym kuferku dzieci znajdą cztery zestawy gier karcianych: zarzuć sieci!, Stara panna, Szalone ósemki i Do pary! Każda z gier opatrzona jest prostą i zrozumiałą instrukcją. zestaw z pewnością znakomicie sprawdzi się podczas podróży, niepogody lub spotkań rodzinnych i towarzyskich. Informacje o Gry karciane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI